Yerden Isıtma ve Soğutma Orjinal Tacker Sistemi

En iyi sonuçlar için Roth Original Tacker® System profesyonel sistem çözümleri
Roth Original Tacker® sistemi – kalıcı çözümler için
Mükemmel bir şekilde koordine edilmiş bir sistem çözümü, zorlu ısıtma konstrüksiyon görevlerinde uzmanlaşmanın temelini oluşturur. Milyonlarca kez denenmiş ve test edilmiş Roth Original-Tacker® sistemi – DUOPEX S5® ve X-PERT S5® Roth sistem boruları ile birlikte – kalıcı olarak kararlı bir ısı kaynağı sağlamak için en iyi ön koşulları sunmaktadır. Boru ve patentli döşeme teknolojisinin kesintisiz bir şekilde birbirine bağlanması, bu nedenle tüm zorlu uygulamalar için her zaman ilk tercihtir. Konut, ofis veya endüstriyel inşaat projeleri için sonuçta mükemmellik.
Mükemmelliğe giden üç sistem adımı
Tüm sistem bileşenlerinin – boru, kompozit panel ve aksesuarlar – yüksek kalitede fabrikada prefabrikasyonu mümkün kılar: sadece üç çalışma adımında, tüm Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemi patentli tacker teknolojisi kullanılarak kurulur. Tabii ki, bir bilgisayar doğru hesaplama ve geçerli tüm düzenlemeleri dikkate alarak.
Roth yüzey ısıtma ve soğutma çok kolaydır
Operasyonel ve şantiye güvenliği ile üstün bir verimliliğin yanı sıra yüksek esnekliğe sahip kolay montaj, sıradışı kat planları ile bile Roth yüzey ısıtma ve soğutmayı karakterize eder. Roth Original Tacker® sistemi, en zor kurulum durumlarında bile ısı ve soğutmanın optimum dağılımı açısından kolay montaj ve santimetre hassas boru konumlandırması sağlar. Roth alan ısıtma ve soğutma sisteminin zemin inşaatı, DIN 18560 (“İnşaat şapları”), DIN 4109 (“Bina yapımında ses yalıtımı”) ve Enerji Tasarruf Yönetmeliği (EnEV) dikkate alınarak DIN EN 1264’e (“Sıcak su yerden ısıtma”) dayanmaktadır. Münferit bileşenlerin ve genel sistemin sürekli yüksek kalite standartları, çok sayıda test, izleme ve kalite işareti ile belgelenmiştir.

Roth Orjinal Tacker Sistem Tüm Yapılarda Yüksek Performans