Yağmur tutma Toprak altı Tank

Roth Retentionstank

kubbe şaftlı ve kapaklı toprak montajı için

Roth saklama tankları 3500, 5000 ve 6000 litre boyutlarda mevcuttur. Tüm konteynerler yağmur tutma hacmi ve her biri yüzde 50 tutma hacminin bir kombinasyonunu sunar. Tek parçadan yapılmış konteyner, yüksek kaliteli PE yapılır, toprak kararlı ve arabalar tarafından kullanılabilir. Kubbe şaftı her zaman teslimat kapsamına dahildir. Bu, teslimat sırasında tamamen kapsayıcıya yerleştirilir ve konteynerlerin ilgili kurulum derinliğine ayarlanabilir. Alternatif olarak, kapsayıcılar %100 bekletme hacmiyle de kullanılabilir.

Tüm konteynerler bir gömme rögar kapağı ile donatılmıştır. Konteynerler araba geçirilebilir olacaksa, “şaft kapağı araba geçirilebilir” bir aksesuar olarak sipariş edilmelidir. Roth tutma tanklarının tümü kubbe şaftına entegre edilmiş bir filtre sepeti ile donatılmıştır.

Yağmur suyunun gecikmeli drenajını sağlamak için konteynerler yüzer drenaj boğulma sı1″ ile donatılmıştır. Bu kanala 0,07 – 0,5 l/s yağmur ulaştırılmasını sağlar.

Bekletmelervolumen

Roth tutma tankları ile daha büyük tutma hacimleri de sağlayabilir. Bu amaçla, Roth tutma tankları temel tank tipi düz depolama Twinbloc veya Roth bağlantı kümesinin orta çevresindeki toprak depolama ile birleştiğinde olabilir.

Paket Saklama Varyantı 2″/3″

Roth güçlendirme kiti mevcut toprak depolama sistemlerine kurulum için uygundur. Tüm Roth toprak depolama sistemleri ile birlikte kullanılabilir. Güçlendirme kiti, kabın alt kısmına (%100 bekletme) veya konteyner yüksekliğinin yarısına (%50 bekletme hacmi, %50 kullanılabilir hacim) takılabilir. Roth bekletme boğma, düzenli, önceden tanımlanmış bir çıkış sağlar.

Hortum boyutu: Saniyede litre de 2″ akış hızı 0,66 l/s ila 1,64 l/s

Hortum boyutu: Saniyede litre de 3″ akış hızı 0,83 l/s ila 3,85 l/s