Yağmur Suyu Endüstriyel Depolama

Roth Yağmur Suyu Endüstriyel Depolama

Roth Industriespeicher
Roth Industriespeicher öncelikle ticari kullanım için tasarlanmıştır. Yıkama tesisleri, fidanlıklar, endüstriyel tesisler büyük miktarlarda suyu verimli bir şekilde saklayabilir veya depolayabilir. Endüstriyel depolama sistemleri de bina teknik alanda yağmur suyu kullanımı için kullanılabilir. İstek üzerine, konteynerler ek boru bağlantıları ile donatılmıştır. Özel aksesuarlar profesyonel kullanımı kolaylaştırır.

Temel endüstriyel depolama
temel endüstriyel depolama giriş dn 100 giriş sakinleştirici ve entegre küçük hayvan kilidi ile bir taşma sifon DN 100 ile donatılmıştır. Bağlantılar kapsayıcı uç tarafında yer alır. Ayrıca, Roth endüstriyel depolama tankları iki alt flanş bağlantısı ile donatılmıştır. Konteyner eyer üzerinde 2 ” iç iplik ile 2 vida parçaları yanı sıra yaklaşık 500 x 400 mm bir revizyon açılış vardır.

Genleşme endüstriyel bellek
Genişletme endüstriyel depolama sadece iki alt flanş bağlantıları ve 2000 litrelik tank veya iki üst vida nozul (3000 litre) için bir üst vida konektörü ile donatılmıştır.

Konteyner in bağlantısı r Konteynerlerin bağlantısı Roth bağlantı hattı 2″ veya Roth Uni flanş bağlantı açıları veya T-parçaları ile gerçekleştirilir.
Buna ek olarak, alt flanş bağlantılarında kayan bir kaldırma bağlamak mümkündür.