Thermotank Quadroline

Roth Thermotank Quadroline

– hafif, yerden tasarruf sağlayan, değişken
Plastikten yapılan yeni depolama
teknolojisi Yenilikçi Roth Thermotanks Quadroline 325, 500 ve 850 litre, enerji verimliliği, hafiflik, yer tasarrufu sağlayan tasarım, hijyen, değişken çalışma ve korozyon direnci açısından yeni bir standart olarak ısı depolama teknolojisini oluşturdu. Roth Thermotank, alüminyum difüzyon korumalı bir basınçlı kap olarak dünyanın ilk kompozit plastik ısı depolama sistemidir (fiber / plastik kompozit teknoloji). Yeni depolama konsepti, evsel içme suyu sistemine hijyenik olarak zararsız ve ileriye dönük bir entegrasyon sağlar ve güneş enerjisinin kullanımını sağlar. Son derece hafiftir, konvansiyonel bir benzer çelik depolama tankının sadece üçte birini ağırlar ve böylece nakliye ve montajı kolaylaştırır.Termal Roth tankı Quadroline tasarımına bağlı olarak bulunur enerji etiketi A veya B .

Kullanımda çok yönlü Kullanımları
nedeniyle, Roth Thermotanks Quadroline kullanımlarında çok yönlüdür ve bireysel depolama üniteleri olarak veya tek tek tesis tasarımlarında kombinasyon halinde kullanılabilir. Bu nedenle, ısıtma uygulamalarında, ayırma veya tampon depolama tankları olarak, güneş ve kombi depolama üniteleri olarak ve DHW ısıtmasında merkezi bir ünite olarak kullanılırlar. Roth Thermotanks Quadroline, maksimum üç bar çalışma basıncına kadar ısıtma sistemlerine doğrudan entegre edilebilir.

Hoş hafiflik ve maksimum sıcaklık bakım
Roth Thermotank Quadroline, alüminyum difüzyon koruması ve dış EPS yüksek performanslı yalıtım ile yüksek kaliteli plastik kompozit malzemeden imal edilmiştir. Bu malzemenin kullanımı son derece hafiftir – ağırlığı, geleneksel bir karşılaştırılabilir çelik depolamanın ağırlığının sadece üçte biri kadardır. Özel olarak onaylanmış plastik malzemenin bir başka avantajı, korozyondan bağımsız olmasıdır. Geleneksel metalik depolama materyalleriyle karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha düşük ısı kayıplarına sahiptir. Bu, ısı depolamasını önemli ölçüde iyileştirir ve tüm ısıtma sisteminin enerji dengesi olumlu yönde etkilenir. Yüksek basınç stabilitesi, benzersiz bir plastik takviye matrisi (kompozit) ile elde edilir. Özel bir EPS yüksek performanslı yalıtımdan yapılmış sağlam bir dış kılıf, ısı kayıplarının etkili bir şekilde en aza indirilmesini sağlar. Depolama ünitesinin yeni hafifliği, kurulumu ve montajı basitleştirir – işlemcinin takdir ettiği bir avantajdır.

Geçerli sekme: Bir bakıştaİndirme
Bir bakışta
aleve dayanıklı
dünyanın ilk ve tek kompozit termal tankı (fiber / plastik kompozit teknoloji) ısıtma sistemine doğrudan entegrasyon için bir basınçlı kap olarak
difüzyon korumalı
dünyanın ilk ve tek alüminyum difüzyon korumalı kompozit termal tankı

plastikten içten ve dıştan korozyona dayanıklı
Kompakt
pratik şekli modernizasyon ve yeni inşaat için idealdir
Optimum sıcaklık tabakalaşması
bir yükleme ve Speicherober- (baş) ve ayak ucu (taban) alınmak sureti ile, yenilikçi bir tabaka birimi ile bellekte optimal sıcaklık katmanı davranışı oluşturmak üzere bırakılır. Elde edilen optimal ısı dağılımı, depolama kayıplarını azaltır ve aynı zamanda enerji tasarrufuna katkıda bulunan depolama verimliliğini artırır.
bireysel sistem tasarımı, herhangi bir zamanda genişletilebilir
Farklı uygulamalar için komple ünite
İçme suyu, ayırma, tampon, güneş enerjisi ve kombi depolama
Sıcak su ile hijyenik çalışma

Isı kayıplarını en aza indirerek verimli ısı depolama
kolay
yerleştirme ve montaj için kolay

Isı jeneratörü şeklini eşleştirmek için modern tasarım
Almanya’da
üretildi Plastiklerde onlarca yıllık tecrübeye dayanan en kaliteli