Tacker Sistem Orjinal Paneller

Yüzey ısıtma ve soğutma sistemleri için sistem kompozit paneller
Basit, hızlı, standart uyumlu: polistiren parçacık köpükten yapılmış sistem kompozit paneller. Isı ve darbe ses yalıtımı olarak mükemmel bir seçim. Döşerken, anında kendi kendine yeten bir yüzey sağlarlar. Bu, iki taraflı 30 mm genişliğinde kendinden yapışkanlı örtüşme sağlar. Neme ve şaplara karşı güvenli bir yalıtım (DIN 18560’a göre) ses ve ısı köprülerinin oluşmasını önler. Ayrıca, basılı bir ızgara, sistem borularının kesin olarak hesaplanan kurulum mesafelerine göre kesin sabitlenmesini kolaylaştırır.

Ağır yükler için güçlü çözüm
Artan trafik yükleri (örneğin bayilik sergi alanları) geçerliyse, Roth kompozit panel EPS 30 SE 26 mm kullanılır. Bu kompozit panel veya panel kombinasyonu, 35 kN / m²’lik maksimum trafik yüküne kadar uygun şekilde koordine edilmiş şap yapısı altında kullanılabilir. Isı yalıtım gereksinimlerine bağlı olarak, Roth serisinde EPS veya PU’den yapılmış ek yalıtım panelleri mevcuttur.

Roth E x sistem kompozit paneli – yüksek yalıtım etkisi ve düz yapı
Yeni E xX-kat enerji artı kalite ile sistem kompozit panel EPS DES 25-2 WLG 032 10 mm’ye kadar darbe ses yalıtımı ile standart yalıtım panelleri ile karşılaştırıldığında zeminin yapısal yüksekliğini azaltır. Isı iletim grubundan (WLG 032) dolayı, Neopor yalıtım malzemesi, darbe ses yalıtımı ile birlikte azaltılmış yalıtım kalınlığını sağlar. Böylece, zaten 25 mm’lik pano yüksekliği, yaşam alanları arasındaki tavanları düzenlemelere uygun olarak yalıtmak için yeterlidir.

Roth Yerden Isıtma ve Soğutma Orjinal Tacker Sistem Panel