Sistem boruları DUOPEX S5®

Roth sistem boruları DUOPEX S5®
Roth sistem borusu DUOPEX S5® – en yüksek standartlara sahip her uygulama için çözüm
5 katmanlı Roth sistem borusu DUOPEX S5® maksimum stresi ortadan kaldırır. Boru, en yüksek gereksinimleri karşılar, aynı zamanda beton çekirdek temperleme ve endüstriyel yapılarda da. Sürekli olarak etkileşimli ağ bağlantılı Roth sistem borusu DUOPEX S5® için, 6 bar çalışma basıncında 95 ° C’lik sürekli bir yük ve sıcaklıkta 110 ° C’ye kadar kısa süreli bir artış sorun olmayacaktır.

Yenilikçi ve patentli bir üretim süreci ile interaktif ağ oluşturma
Patentli bir üretim prosesinde, DUOPEX S5® sistem borusunun beş tabakasının tamamı birlikte ekstrüzyona tabi tutulur ve daha sonra çapraz bağlanır. Bu, moleküler bağların 5 katmanlı borunun mutlak kararlılığını sadece bireysel tabakalarda değil, aynı zamanda tek tek katmanlar arasında da garanti etmesini sağlar. Etkileşimli ağ sistemi, DUOPEX S5® sistem borusunun mekanik, termal ve kimyasal özelliklerini iyileştirir ve ek güvenlik rezervleri sağlar.

DUOPEX S5® ve X-Pert S5® – güçlü yüzey bir emniyet sınırına sahip
bir yüzey tabakası içinden Roth sistem boru DUOPEX S5® ve X-Pert S5® şimdi daha güçlüdür. İki sistem tüpünün sarı rengi, yüksek performanslı yüzey anl

Roth sistem boruları DUOPEX S5®

amına gelir. Yüksek aşınma direnci ve mevcut UV stabilitesi, özellikle kaba inşaat alanında kullanıldığında ek koruma sağlar.

Sistem uyumluluğu
ya da ısıtma ve soğutma uygulamaları için orijinal Roth Tacker sistemi Roth düğme sistemi ve Roth pipefix sistemi Roth DUOPEX S5® ve X-Pert S5® sistemi boruları.