Radial Press bağlantı teknolojisi

Roth Radial Press bağlantı teknolojisi – tüm uygulamalar için bir sistem
Roth Radial Press bağlantı teknolojisiyle, Roth Alu-Laserplus® sistem boruları ve Roth bağlantı parçaları arasında saniyeler içinde kalıcı olarak güvenli bağlantılar oluşturabilirsiniz. sadece sıkıştırma çenelerinin değiştirmek veya Roth pil pres aletinin Roth alüminyum Laserplus® sistemi boru çeşitli boyutlar Roth uygun bileşenler ile işlenebilir Roth elektrikli presleme aleti ile askıları basarak.
Roth bağlantı teknolojisi, çevresel, tekdüze bir radyal sıkıştırmaya dayanır. Destek gövdesi ve Roth sistem boruları arasında güvenli ve pozitif olmayan bir uyum sağlar. Bu radyal pres bağlantı teknolojisi Roth boru tesisat sistemlerinin ve Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin kurulumları için kullanılır.

Güvenli bağlantı için yol Şekillendirme
, sıkıştırıcı kovanın şekillendirme ve kombinasyon halkası Roth, böylece pres-fit bağlantı güvenliğinin sağlanmasını açan (hayır kayma mümkün) sıkıştırma çenesinin ideal ve güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlayan özel bir yardım vardır armatürler. Pres çeneleri, bağlantı parçası ve manşon flanşı üzerindeki kombinasyon halkası arasına yerleştirilir. Basın, bitti!

Roth presleme aleti AFP 101 – baskı teknolojisinde yeni bir ölçüt
Düşük ağırlık ve küçük boyutlar, kalıcı pres bağlantıları üretmek için kullanımı kolay Roth AFP 101 baskı aletini karakterize eder. Sıkı presleme yerleri ve kurulum durumlarına bile kullanışlı cihaz ile kolayca erişilebilir. Küçük baskı aleti ergonomik bir tasarıma sahiptir ve 32 mm’ye kadar pres bağlantıları için gerçek bir elle çalıştırmaya izin verir. Tespit pimi güvenliği, her zaman presleme çenesinin mükemmel uyumunu garanti eder ve güçlü batarya, cihaza gerekli dayanıklılığı verir.

Geçerli sekme: Bir bakıştaİndirme
Bir bakışta
En yüksek operasyon güvenliği
evrensel olarak uygulanabilir bağlantı ve bağlantı teknolojisi,

Roth Radial Press bağlantı teknolojisi

Roth boru tesisat sistemlerinde ve Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinde kullanım,
En yüksek operasyonel güvenilirliğe sahip sürekli, kalıcı bağlantıların saniye hızlı üretimi,
Burulma ve çekme yükleri, sıcaklık değişimleri ve basınç şok yükleri için optimum emniyetli bağlantılar,
duvara, tavana ve zemin yapısına entegre edilmiş bağlantı ve bağlantı parçaları gibi, kurulumdan sonra erişilemeyen bağlantı ve bağlantılar için standart uyumlu, güvenli çözüm,
Roth sistem borularının veya Roth sistem ısıtma borularının atıksız işlenmesi,
Bağlantılar soğuk yapıldığından, yani kaynak yapılmadan, lehimleme ve ısıtmadan dolayı yangın riski yoktur,
İlgili uygulama alanına göre uyarlanmış, kolay işlenen sistem bileşenleri,
kullanışlı, kurulumu kolay Roth araçları,
Kazan bağlantılarından ve içme suyu saatinden yükselticilerden su çekilmesine kadar olan tesisler,
Roth Alu-Laserplus® sistem borularını sıkmak için yalnızca bir set çenesi gerekir
Roth Alu-Laserplus® sisteme en uygun şekilde uyarlanmış radyal, tekdüze çevresel pres profilli pres bağlantı teknolojisi
Roth bağlantı teknolojisini kullanırken Roth sistemi garantisi