Metal malzeme PressCheck® ekleme parçaları

Özel kalitede PressCheck® malzeme ile Roth metal parçaları
En uygun içme suyu kalitesini korumak için, uygun bir malzemenin seçimi büyük önem taşımaktadır. Kullanılan malzemelerin ve korozyonun malzemelerin çözünmesi içme suyu kalitesini önemli ölçüde etkileyebilir. Tüketiciyi korumak için, malzeme sağlık riski taşımamalıdır. Yüksek performanslı plastik PPSU’ya ek olarak, Roth metal fiting için kullanılan bakır alaşımları, içme suyu tesisatlarında kullanım için idealdir. Malzemeler, yıllardır pratikte denenir, denenir ve test edilir ve tanınmış teknoloji kurallarına uygundur.

Tüm içme suyu kalitesi için uygundur
Roth metal armatürleri, dış etkilere karşı mükemmel direnç ile karakterize edilir ve en korozyona dayanıklı bakır malzemeler arasındadır. Aşırı su koşullarında bile, malzeme içme suyu tesisatlarında kullanıma uygundur. Roth metal armatürleri tüm içme suyu kalitesi için kullanılabilir ve bilinen tüm tesisat malzemeleriyle birleştirilebilir.

Roth metal bağlantı parçaları – kullanım için ideal
DVGW yönergelerine göre – Çalışma sayfası W534 – içme suyu tesisatındaki dişli parçalar metalden yapılmalıdır. Roth metal parçaları doğru seçimdir. Korozyon ve dezifikasyona karşı dirençlidir, en sıkı uluslararası standartlara uygundur ve içme suyu tesisatı ve radyatör bağlantısına uygulamaya özel gereksinimler için ideal özelliklere sahiptir. Roth metal bileşenleri en son sağlık ve çevre koşullarına uygundur. Çözünmüş metalik malzemelerin içme suyu kalitesi üzerindeki etkisini düzenleyen DIN 50930-6’ya göre, Roth’un alaşımları tüm içme suyu tesisatlarında kısıtlama olmaksızın kullanılabilir. Çekme ve sıkıştırma yükleri altında mükemmel özelliklere sahiptirler.

Çevre için
bir zevk Metalin bir diğer avantajı, geri dönüştürülmüş malzemeden çıkarılması ve böylece kaynakları ve çevreyi korumasıdır.

Roth PressCheck® ile,
DVGW düzenlemelerine göre
metalden yapılması gereken dişli bağlantılar için doğru seçim ,
Roth plastik bağlantı parçaları PressCheck® ile sistem kombinasyonunda ideal,
yıllarca test edilmiş,
kabul edilen teknoloji kurallarına uymak,
korozyon ve dezincifikasyona dayanıklı,
en yüksek uluslararası standartlara uygun,
En son sağlık ve çevre gereksinimlerini karşılamak,
tüm içme suyu tesisatlarında sınırsız kullanım,
Çekme ve sıkıştırma yükleri altında mükemmel özellikler,
Geri dönüştürülmüş malzemede