Isı pompası sistemleri

Roth ısı pompası sistemleri – yüksek ısıtma maliyetleri? Bilmiyoruz!
Roth’un ısı pompası teknolojisi ile, kendi dört duvarınız için yenilenebilir enerjiler tüm yıl boyunca kullanılabilir. Yüksek verimli teknoloji, karbondioksit emisyonlarını derhal ve sürdürülebilir bir şekilde azaltma ve özel hanehalkları için ısıtma maliyetlerini önemli ölçüde azaltma olanağı sunar.
Isı pompaları, ortamdaki enerjiyi ısıtma ve sıcak su için ısı ve isteğe bağlı olarak soğutma olarak sağlar.
Güvenilir çalışması ve maliyet etkinliği yıllarca pratik uygulamada kanıtlanmıştır. Fosil yakıtlardan bağımsız olma cesaretini garanti ediyorlar.

Yarım fiyata iyi hisset

Fosil yakıtlar giderek daha pahalı hale geliyor. İnşaatçılar ve ısıtma modernizatörleri gelecekte yüksek enerji fiyatları beklemeye devam etmelidir. Bir ısı pompası ısıtıcısı tercih etmezseniz. Sadece ısıtma enerjisi maliyetlerini yüzde 50’ye kadar azaltabilir. Ek olarak, Roth güneş ısı pompaları E x enerji sistemleri, geleneksel ısı pompalarına kıyasla daha fazla tasarruf sağlar.

Çok çevre ısısı, az güç

Roth ısı pompaları E x , enerji verimliliğini ve tek bir ünitede ısıtma, soğutma ve su ısıtması i

Roth ısı pompası sistemleri

çin yenilenebilir enerjilerin kullanımını ideal bir şekilde birleştirir. Günün ve mevsimin zamanına bakılmaksızın, çevreden gelen yüzde 80’e varan depolanmış güneş ısısını ve yüzde 20’sini de tahrik enerjisi olarak ısıtırlar. Roth güneş ısı pompaları E x enerji sistemleri ile, elektrik oranı önemli ölçüde azalır. Elektrik, bir yandan rüzgar ve güneş tarafından üretilen yenilenebilir enerjinin payının giderek arttığını ve diğer taraftan elektrik fiyat artışlarının ısı pompasını sadece yüzde 20’ye kadar etkileyebileceğine, çünkü ısı enerjisinin çoğunun çevreden ücretsiz olarak temin edilmesine sahip olması avantajına sahiptir.

Çok fazla konfor, neredeyse hiç çevresel etki

Isı pompaları, yerinde ve dolayısıyla kirletici madde emisyonları olmaksızın ısı yaymaz. Konut alanında hiçbir CO 2 veya partikül madde çevreyi kirletmez. Ve güç üretimi ne kadar temiz olursa, ısı pompasının çevresel performansı o kadar iyi olur.

Mevcut sübvansiyonlar www.bafa.de adresinde görülebilir.

Finansman hakkında daha fazla bilgi foerderdata’dan edinilebilir. Foerderdata, tüm inşaat, yenileme ve enerji tasarrufu projeleri için Almanya’nın en büyük ve en güncel finansman veritabanıdır.

Roth Isı Pompası Hattına Mon – Cum 07:00 – 19:00, Cts + Paz 10:00 – 16:00 arası 06466 / 922-300 ulaşılabilir.