Isı pompası depolama tankı

Roth ısı pompası depolama tankı

Roth tampon tankları, defrost işlemini sağlar
Hava / su ısı pompaları durumunda, evaporatörün buzlanması, düşük sıcaklık aralığında hava girişini soğutmanın bir sonucudur. Bu nedenle, gerekirse, evaporatör, ısı pompasının sirkülasyonu tersine çevrilerek otomatik olarak çözülür. Buz çözme işlemini mümkün kılmak ve engelleme süreleri boyunca köprülemek için bir tampon bellek gereklidir.

Roth, ısı ayırma tamponu TPS 200 pompalar
, hava / su ısı eritme süreci sağlamak için, Roth Aura modülü Ex e pompalar dış kurulum için yanında bir yer olarak Roth TPS 200 birleştirmek için idealdir. Ayrıca, TPS 200 ve TPS 500 ve 800, çeşitli ısıtma devrelerini kurarken hidrolik saptırıcı olarak kullanılabilir.

Roth ısı pompası
gömme montaj tankı 140 Roth ısı pompası gömme montaj tankı 140, ideal olarak Roth AuraModul Ex 12 ile birlikte uygun şekilde, zemin altı saklama için bir tampon tankıdır. Isı pompası ile aynı tasarıma sahiptir, böylece sadece işlevsel olarak değil, aynı zamanda optik olarak da ısı pompası ve depolama tankı arasında bir birim oluşturulur.

Roth ısı pompası ayırıcı tampon tankı TPS 500 ve 800
Bir dağıtım sistemi olarak Roth yerden ısıtma kullanıldığında, TPS 200 ve UP 140 tampon tankları tamamen yeterlidir. Bellek TPS ısı pompasının sık çevrim için, 500 ya da 800 sağlar Ancak, bir dağıtım yerine bir yüzey ısıtma radyatör gibi kurulabilir, bu daha büyük bir tampon belleğine yararlıdır. Ayrıca, Roth ısı pompası ayırma tamponu tankları 500 ve 800, birkaç ısıtma devresinin montajı için ideal hidrolik noktalar olarak görev yaparlar.