Güneş Kollektörü düz plaka Heliostar 252 S4

Roth düz plaka toplayıcı Heliostar 252 S4 – yenilikçi polikarbonat küvet ile yüksek teknoloji
Kapalı bir polikarbonat küvet konstrüksiyon üzerine inşa edilen düz plaka toplayıcı Roth Heliostar, ileri teknoloji ürünü ve gelişmiş teknolojiyi bir araya getiriyor. Polikarbonat iyi bir yalıtkandır, bu nedenle Roth Heliostar, kalın duvarlı polikarbonat küveti sayesinde optimum ısı depolama sağlar. Kullanılan yüksek performanslı emici ile birlikte, Roth Heliostar onlarca yıldır maksimum etkinliği garanti eder.

Malzeme ayrıca özel darbe dayanımı, sıcaklığı ve UV direnci ile karakterize edilir. Polikarbonatların çeşitli kullanımı mükemmel malzeme özelliklerini gösterir. Diğer şeylerin yanı sıra, uçak inşasında ve otomotiv endüstrisinde kullanılıyorlar. Bu yüksek teknoloji ürünü plastik sayesinde, Roth Heliostar minimum ağırlıkta uzun süreli istikrar sağlar.

Polikarbonat küvetin avantajları:
Bir yandan üretim, konvansiyonel tiplerin üretilmesinden çevreye daha az zarar vermektedir ve diğer yandan, hava kirliliği ve agresif deniz iklimi durumunda bile korozyona karşı kalıcı olarak dirençlidir. Kollektör tepsisi tek parçadan sorunsuz bir şekilde çekilir ve böylece sürekli olarak sıkılır. Derin çekme polikarbonat küvetin benzersiz şekli, montajcı belirleyici montaj ve güvenlik avantajları sunar.
RAL-UZ 73’e göre kriterler yerine getirilmiştir.

Roth düz plaka toplayıcı Heliostar 252 S4