Güneş enerjisi sistemleri

Roth güneş enerjisi sistemleri – en son teknolojiyle güneşi kullanıyor
Güneş dünyaya büyük miktarda enerji yayar. Yarım saat içinde, dünyadaki tüm enerji tüketimini kapsayabilecek kadar çok güneş radyasyonu geliyor. Almanya’da, güneş enerjisinin kullanımı için 1,353 milyon metrekare teknik açıdan uygun alan mevcuttur.

Roth, ispatlanmış Roth ısı dağıtım sistemleri ve ısı pompası sistemleri için ideal olan termal güneş enerjisi sistemleriyle geleceğe doğru bir adım atıyor. Roth güneş sistemleri eksiksiz, güçlü sistemlerdir. Tasarıma bağlı olarak, tek ailelik bir evin sıcak su ısıtma ihtiyacını yıllık ortal

Roth güneş enerjisi sistemleri

amada üçte iki oranında karşılayabilirler.

Faydalı da hizmettir. Alan çapında bir saha hizmeti, ticari ve teknik konularda yerinde hızlı tavsiyelerde bulunur. Gelişmiş lojistik ile güvenilir teslimat ve yedek parça temini sağlanmaktadır. Ek olarak, Roth fabrika eğitimi, yardım hattı ve bir yapılandırma hizmeti sunuyor.

Roth yüzey ısıtma sistemleri ile bağlantılı olarak, depolanan güneş enerjisi girişi, ısıtma desteği için ideal bir şekilde kullanılabilir. Yüzey ısıtmanın düşük sıcaklıkta uygulanması, daha yüksek akış sıcaklıkları gerektiren geleneksel radyatörlerle mümkün olandan daha verimli bir güneş enerjisi kullanımına imkan verir.

Geçerli sübvansiyonlar altında olabilir www.bafa.de üyeleri.

Finansman hakkında daha fazla bilgi foerderdata’dan edinilebilir. Foerderdata, tüm inşaat, yenileme ve enerji tasarrufu projeleri için Almanya’nın en büyük ve en güncel finansman veritabanıdır.

Alman Isıtma Endüstrisi Federal Birliği (BDH) ülke çapında “Güneşli ısıtma – her zaman artı” kampanyası başlattı. Bilgi platformunda www.sonnigeheizung.de ziyaretçiler burada güneş enerjisi hakkında bilgi sahibi olacak herşeyi bulacaktır. Her şeyden önce, yeni finansman programları hakkında bilgi alır.