Ev ve Bahçe Komple Paket Teknoloji I

Roth Komple Paket Oluşturma Teknolojisi I

Roth komple paket Haustechnik I ev ve bahçede profesyonel ve etkili yağmur suyu kullanımı için tüm bileşenleri içerir. En iyi şekilde koordine edilmiş ve uzun süreli kanıtlanmış bileşenler, en yüksek ekonomik ve ekolojik faydaların yanı sıra optimum fonksiyonel güvenilirliği de garanti eder.

Konteyner

Roth düz depolama Twinbloc®, giriş ve taşma DN 100 ve boş bir boru bağlantısı DN 100 için teknik bir boru için bağlantıları ile donatılmıştır. Kubbe şaft sistemi (700mm uzunluğunda) tamamen taşıma için konteyner içine yerleştirilir ve kurulum sırasında uygun yüksekliğe uzatılmalıdır. Katedral şaftı ayrı ayrı kısaltılabilir. Roth şaft uzantısı ile bir uzantısı (aksesuar listesine bakın) herhangi bir sorun olmadan mümkündür. Standart olarak, gömme kapak (200 kg’a kadar yüklenebilir) teslimat kapsamına dahildir. 7.000 L ve 10.000l’lik paketler, inşaat tarafında KG Rohr DN100’e bağlı olan Twinbloc® toprak depolama sisteminin 2 parçasından oluşmaktadır.

Filtre, kabın kubbe şaft sistemine monte edilir.
Giriş yatıştırıcı ve konteyner taşması için bir bağlantı ile donatılmış, mümkün olan en büyük bakım aralıkları garanti edilir. Filtrenin kendi kendini temizleme işlevi vardır. Filtrelenmiş su sakinleştirilmiş giriş ile konteyner içine deşarj edilir, kir bileşenleri kalıntı su küçük bir miktar ile taşma içine atılır.

Kaldırma
teslimat kapsamına dahil bir yüzer emme hattı ile gerçekleştirilir. Bu, yağmur suyunun prensipte su yüzeyinden alınmasını ve olası bir yüzme tabakasının tüketicilere iletilmesini garanti eder.Roth pompa modülü ROP Comfort

İsteğe bağlı Olarak House Technology I paketlerinin bir parçası olarak sunulmaktadır. Yağmur suyu merkezi asPRI 15-4 ev su işleri ile donatılmıştır. Depoda daha fazla yağmur suyu yoksa, kontrol otomatik olarak içme suyu çalışmasına geçer. Tatlı su doğrudan pompaya beslenir, böylece sadece gerekli içme suyu miktarı tüketilir. Denetleyici, elektronik seviye göstergesi ile donatılmıştır