Duş Sistemleri

Roth sıhhi sistemleri – kristal berraklığında bir şey

Roth Glass ve Full Showers
Roth cam duş hatları Alina®, Laguna® Maxi Wave, Cariba®, Limaya®, Laguna® ve Gala® P yanı sıra vinata®, özel ve tempo duş sunuyor.

Her Roth cam duş ayrı ayrı hazırlanmış. Özel yapım cam duşlar – zor oda durumlarında bile, örneğin eğimli – Roth markasının özel bir gücüdür. Roth cam duşduş tepsilerine veya karo zeminlere monte edilebilir. İsteğe bağlı olarak, temizleme dostu Roth ETC kaplama (EasyToClean) mevcuttur. Ürün çeşitliliği niş ve köşe çözümleri, yuvarlak duş, beşgen ve küvet ayırmalarının yanı sıra gömme çözümleri de içermektedir.

Roth cam süslemeler veya Mirastar bölmeleri sunmaktadır. Aynalı edhef sadece gizlilik sağlar, ama aynı zamanda görsel küçük banyo lar büyütür ve banyoda güzellik kontrolü sağlar.

Roth komple duş uzun bir geleneğe sahip – 1967 yılından bu yana Roth tam duş üretimi için ilk üretici olmuştur. Bu uzun yıllara sahip deneyim, yüksek kalite düzeyine yol açacak. Roth komple duş en yüksek standartları karşılamak – ve varyantları geniş bir yelpazede ile karakterizedir.