ClimaComfort® TBS Kuru Sistem

Roth ClimaComfort® Sistem düşük döşeme ve Esnek kurulum


Esnek çözümler için üniversal bileşenler
Roth, yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin lider üreticisi olarak, yenileme tesislerinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan bir alçıpan sistemi geliştirdi. Yeni Roth ClimaComfort® alçıpan sistemi skorları, örtüşen dahil olmak üzere minimum 43 milimetrelik minimum montaj yüksekliğine işaret ediyor. Yalıtım levhasının yapısı esnek döşeme yönlerine – hatta çapraz olarak – izin verir.

Roth Alu-Laserflex sistem borusu – boyutsal olarak stabil ve difüzyona
karşı dayanıklı Beş katmanlı Roth Alu-Laserflex sistem borusu, tüm sistemle tam olarak eşleşir ve esnek bir şekilde ve düşük atıkla kurulabilir. Spiral yay ile bükülebilir ve bükme yarıçapları yapıldıktan ve çalışma koşullarından sonra boyutsal olarak sabit kalır. Katılan alüminyum tabaka Sauerstoffsperschicht olarak hizmet vermektedir. Alu-Laserflex sistem tüpü, en aza indirgenmiş doğrusal genişleme ve dolayısıyla gürültü azaltma ile basınç ve sıcaklık stabildir. DIN CERTCO onayı ve üretimin düzenli olarak izlenmesi ve boru özellikleri tesisatçılar ve kullanıcılar için kalite ve güvenliği garanti eder.

Hafif ve düşük yapı – kombinasyon yapar
düşük montaj yüksekliği ve düşük ağırlık ve modernizasyon yapımında çeşitli uygulamalar için uygundur ile Roth ClimaComfort® asma sistemi. Döşeme mevcut, seviye ve yük taşıyıcı zemin kaplamaları ile ahşap kiriş konstrüksiyonları üzerinde yapılabilir. Mükemmel şekilde koordine edilen bileşenler, Roth’un ideal bir genel sistemini garanti eder.