ClimaComfort® panel sistemi

Roth ClimaComfort® panel sistemi – sadece iyi hissetmek
Eski ve yeni binada çok yönlü refah
Roth ClimaComfort® panel sistemi, zeminleri, duvarları ve tavanları ısıtma ve soğutma için yüksek verimli ve hızlı tepki veren enerji yüzeylerine dönüştürür. Roth böylece tüm uygulamalar için bir plaka tipi sunuyor. Maksimum konfor ile depolama ve kurulum maliyetleri en aza indirilir. Geleneksel duvar radyatörlerinin aksine, her taraftan tekbiçimli radyant ısıya sahip Roth ClimaComfort® panel sistemi, hava sirkülasyonu olmayan h

Roth ClimaComfort® panel sistemi – sadece iyi hissetmek

oş bir ortam sağlar. Hemen hemen tüm oda kapalı alan klima için kullanılabilir. Yani z var. B. kışın zemin ve / veya duvarın üzerinde ısınma ve yaz aylarında tavan ve / veya duvarda soğuma kabiliyeti. ClimaComfort panel sistemi ile hafif bir yenileme olanağı, nihayetinde “her yönüyle konforun” konforunu kullanmasına yardımcı olur.

Ekonomik enerji tüketimi ve Roth ısı pompaları ile ideal kombinasyon
Özellikle 35 ° C’lik bir akış sıcaklığına kadar ısıtma için sistemin enerji tasarruflu çalışma şekli, rejeneratif enerji kaynağı Roth ısı pompasıyla mükemmel bir şekilde uyumludur. Malzemeler, süreç ve ürün teknolojisi, enerji gereksinimi (ısı / soğutma) son derece azaltılacak ve böylece mevcut binalarda da rejeneratif ısı jeneratörlerinin entegrasyonunu sağlayacak şekilde seçilir. Akıllı düzenlemeyle birleştiğinde, muazzam enerji tasarrufu potansiyeli sonuçları. Roth ısı pompalarıyla Roth, özellikle modernizasyon ve yeni inşaat için bütünsel bir enerji konsepti geliştirdi. Sistem büyük çevresel ve ekonomik faydalar sunar.

Serbest boru ve yüzey kaplaması – her zaman uyuyor
ClimaComfort panelin şekli optimize edilmiş boru tesisatı sağlar. Sistem borusu X-PERT S5® +, zemin, duvar ve tavanlarda kolayca yerine kilitlenir. Tüpü yeniden yönlendirmek için Roth, sistem plakasına takılan bir başlık elemanı sunmaktadır. Bu, bileşenler doğru konumda tutulduğu için duvar ve tavan montajını daha kolay hale getirir.

Kuru yapı yöntemi, kısa montaj sürelerini (kurutma fazı yok) sağlar ve en uygun şekilde koordine edilen sistem bileşenleri, ClimaComfort panel sisteminin maksimum reaksiyon hızını garanti eder.

ClimaComfort paneli, oda parkurlarında bile, oda alanlarının bireysel kullanımı için uyarlanmıştır. Panellerin boyutları alçıpan standardına (625 x 1200 mm) uyumludur ve gerektiğinde tüm oda boyutlarına göre ayarlanabilir. Sistem, mevcut binaların modernizasyonunda bina fiziği gerekliliklerini karşılar ve “zaman zaman” hafif modernizasyonun bir parçası olarak kurulabilir.