Yüzey Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Roth Alan Isıtma ve Soğutma Sistemleri – Tüm Uygulamalar için Sistem Çözümleri

Yerden ısıtma ve soğutma sistemleri Tüm uygulama alanları için sistem çözümleri İster konut binaları, ofisler, iş nesneleri, sanayi ve spor salonları veya açık alanlar için, dün istisna değildi, bugün elbette bir konudur: gereksinimleri karşılayacak ve bireysel gereksinimleri karşılayacak şekilde optimize edilmiş ısıtma ve soğutma sistemleri. Bu nedenle, planlamacıların ve bina sahiplerinin modern ve gelişmiş bir sistem çözümü seçimi için esas olarak ısıtma ve soğutmayı seçmesi şaşırtıcı değildir. Isıtma ve soğutma yüzeylerinin güçlendirilmesi de bir eğilimdir.
Uzun süredir devam eden Roth yenilik performansı bu gelişmeye önemli katkıda bulunmuştur. Bir yüzey ısıtma ve soğutma sistemi seçerken belirleyici kriterler, kullanıcı kolaylığı ve mimari özgürlük, enerji tasarrufu, hijyen ve çevre korumadır. Optimum, hassas bir şekilde ölçülmüş oda sıcaklığı profili, Roth radyant ısıtma ve soğutma sistemlerinin performansını günlük olarak algılanabilir hale getirir.İç mekan iklimi üzerindeki olumsuz etkiler (örn. Hava türbülansı, hava akımı veya ısı birikmesi nedeniyle) geçmişte kaldı. Aslında, sıcaklık profilleri neredeyse ideal ısıtmaya karşılık gelir. Uzmanlar biliyor: ısı yayılan yüzey ne kadar büyük olursa, oda ısıtması o kadar etkili ve ekonomik olur. Geleneksel radyatörlerle karşılaştırıldığında, panel ısıtması için ideal oda sıcaklığı 1 ºC ila 2 ºC daha düşüktür. Ortaya çıkan% 6 ila 12 enerji tasarrufu, daha düşük sistem ve akış sıcaklıkları gibi kendileri için de söz konusudur. Roth ısı pompaları ve güneş kollektörleri dahildir.
Hijyen yönünden başka artı noktalar da ortaya çıkar.Örneğin, bakteri ve toz akarları kuruma ile yaşamdan mahrumdur.
Sistem yeterliliği
Zorlu görevler için Roth sistem çözümleri:
Tacker’ın mucidi olan Roth, yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin önde gelen tedarikçilerinden biridir. Tüm Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemleri pratikte milyonlarca kez kendini kanıtlamıştır. Roth’un yıllık tecrübesi ve dolayısıyla en büyük teknolojik uzmanlığı var.