Yüzey Isıtma ve Soğutma Sistem Teknolojileri

Ro

Roth Yeni Yüzey Isıtma ve Soğutma Sistem Teknolojileri

th yüzey ısıtma ve soğutma sistemleri – tüm uygulama alanları için sistem çözümleri
İster konut, ister ofis ve işyeri, ister sanayi ve spor salonları isterse açık alanlar olsun, dünün istisnası neydi ki, şu anda kendiliğinden ortaya çıkıyor: bireysel ihtiyaçlara uyan talep optimize edilmiş ısıtma ve soğutma sistemleri. Bu yüzden, planlamacılar ve inşaatçılar, özellikle yüzey ısıtma ve soğutma için modern ve gelişmiş bir sistem çözümü tercih etmeyi tercih etmeleri şaşırtıcı değildir. Daha sonra bir yüzey ısıtma ve soğutma kurulumu da bir trend.

Bu gelişime uzun yıllar yenilikler önemli ölçüde katkıda bulunmuştur. Bir yüzey ısıtma ve soğutma sistemi seçerken temel kriterler, kullanıcı rahatlığı ve mimari özgürlüğüne, enerji korumasına, hijyen ve çevre korumasına ek olarak.

Optimum, hassas bir şekilde ölçülmüş oda sıcaklığı profili, Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin performansını günlük olarak algılanır hale getirir. İç ortamdaki iklim koşulları üzerindeki olumsuz etkiler (örneğin hava türbülansı, hava akımı veya ısı birikmesi nedeniyle) geçmişte kalmaktadır. Aslında, sıcaklık eğrileri ideal ısıtmaya yakındır.

Uzmanlar, ısı yayma yüzeyinin ne kadar büyük olduğunu, alan ısıtmanın daha etkili ve ekonomik olduğunu bilirler. Geleneksel radyatörlere kıyasla, ideal oda sıcaklığı yüzey ısıtma için 1 ila 2ºC daha düşüktür. Elde edilen% 6 ila 12’lik enerji tasarrufu, düşük sistem ve akış sıcaklıklarının yanı sıra kendileri için konuşur. Yenilenebilir enerji jeneratörleri ile kombinasyon için en iyi şartlar. B. Roth ısı pompaları ve güneş kollektörleri dahildir. Diğer avantajlar ayrıca hijyenik açıdan da ortaya çıkmaktadır. Yani z. B. Bakteri ve toz akarları, geçimden yoksun bırakılan dehidrasyon ile.

Sistem yeterliliği
Zorlu görevler için Roth Sistem çözümleri: Tarak makinesinin mucidi olarak Roth, yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin önde gelen sağlayıcılarından biridir. Tüm Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemleri, uygulamada milyonlarca kez kendini göstermiştir. Roth’un uzun yıllara dayanan tecrübesi ve dolayısıyla en büyük teknolojik birikimi var.