Yağmur Suyu Evi depolama

Roth Yağmur Suyu Evi Depolama

Roth Hausspeicher
Roth ev depolama sistemleri yüksek kaliteli UV dayanıklı PE malzemeden yapılmıştır. Onlar geçirimsiz yeşil, böylece konteyner yosun büyümesini önler. Konteyner boyutları 1100 litre ile 2000 litre arasında maksimum stabilite sağlamak için galvanizli çelik bandajile donatılmıştır. 750 litrelik konteyner150 mm revizyon açıklığa ve 1100 litreden 2000 litreye kadar olan konteynerlerde 400 mm revizyon açıklığı vardır.

Temel ev depolama
Tüm Roth temel ev depolama sistemleri bir giriş DN ile donatılmıştır 50 bir üst vida meme üzerinde yatıştırıcı giriş ile. Yan tarafta küçük hayvan kilidi ile entegre sifon ile taşma sağlanır. Taşma, kabın soluna veya sağına değişken bir şekilde yerleştirilebilir. Tek yapman gereken sifonu döndürmek. Üst vida saplamalar 2 ” iç iplik ile donatılmıştır. Tüm konteynerler daha düşük flanş bağlantısı ile donatılmıştır.

Uzatma ev depolama
Roth genişleme evi depolama sadece üst vida nozulları ve alt flanş bağlantısı ile donatılmıştır. Uzatma evi depolama sistemleri içme suyu depolamak için uygundur ve Roth içme suyu depolama tankları ile kombine edilebilir.

Konteynerlerin
bağlantısı Tankların bağlantısı Roth bağlantı aksesuarları ile yapılabilir. Konteynerler arasındaki mesafe 60 mm’dir. Bağlantı, Roth Uni flanş bağlantı açıları veya T-parçaları ile de mümkündür