Twinbloc® Düz Depolama

Roth düz depolama Twinbloc®

Roth düz depolama tankı Twinbloc® 1500, 3500 ve 5000 litre boyutlarında mevcuttur. Roth, ilgili aksesuarlarla birlikte profesyonel yağmur suyu kullanımı için eksiksiz bir sistem sunmaktadır.

Optimize edilmiş şekli ve özellikle düz tasarımı sayesinde Roth Twinbloc ® düz depolama tankı kurulum için önemli avantajlar sunar. Konvansiyonel yağmur suyu tankları ile karşılaştırıldığında, kazı çukuru için gerekli kazı yüzde 40’a kadar azaltılabilir. Düşük kurulum derinliği, çok yüksek yeraltı suyu seviyelerinde bile kuruluma olanak sağlar. Bitişik iki silindir stabilite avantajları sunar. Daha küçük çaplara sahip iki konteyner odası, büyük çaplı bir hazneden çok daha kararlıdır. Bu, üzerindeki alanın kullanımını kısıtlamaz. Uygun aksesuarlar ve kurulum yönetmeliklerine uygunluk sayesinde, konteynerler, örneğin, araba geçirilebilir.

Teslim

Kubbe şaftı her zaman teslimat kapsamına dahildir. Bu, teslimat sırasında tamamen kapsayıcıya yerleştirilir ve konteynerlerin ilgili kurulum derinliğine ayarlanabilir. Tedarik ve bertaraf hatlarını bağlamak için uygun DN 100 bağlantıları mevcuttur. Tüm konteynerler standart olarak bir taşma sifon DN 100 ile donatılmıştır. En iyi şekilde eşleşen bileşenler ve aksesuarlar hızlı ve kolay kurulum sağlar. Bireysel taleplerin yanı sıra yerel koşullar esnek bir şekilde tepkilenebilir ve hemen hemen her uygulama için uygun çözüm sunulabilir.

Birkaç Roth yağmur suyu düz rezervuarların kaplin kolayca daha düşük bir bağlantı hattı DN 100 ile mümkündür. Bu, alt sondaj yüzeylerinde KG boru DN 100 ile yapılır. Roth bağlantı seti, bir aksesuar olarak kullanılabilir, uygun delik dairesel testere ve iki özel mühürler DN 100 içerir. Gerekli boru malzemesi inşaat tarafında sağlanmalıdır.

Temel tank
Roth Twinbloc® baz tankı, gömme plastik kapaklı entegre bir kubbe şaft sistemi, giriş için dn 100 bağlantı, teknik bir boru için başka bir bağlantı DN 100 ve küçük hayvan kilidi ile taşma sifon DN 100 ile donatılmıştır. Roth yağmur suyu serisinde geniş aksesuarlar bulunmaktadır.

Filtre sepeti
ile temel konteyner Roth Twinbloc® filtre sepeti ile baz konteyner kubbe mili entegre bir filtre sepeti, teknik bağlantı DN 100 ve küçük hayvan kilidi ile bir taşma sifon ile donatılmıştır