ThermoTerra kompakt ısı pompası

Roth ThermoTerra – toprak enerjisiyle ısıtma ve soğutma

Roth ThermoTerra, ısıtma ve pasif soğutma için kompakt bir iç mekanın yanı sıra 4 ila 19 kW güç çıkışıyla etkileyici.

Isı jeneratörü ve hidrolik sistem, en uygun şekilde eşleştirilir ve küçük bir ayak izi ile cihaza entegre edilir. Hızlı ve kolay kurulum için, artık geleneksel modüler sistemlerde olduğu gibi bireysel olarak planlanmalı ve birleştirilmelidir. Akış sıcaklıkları 65 ° C’ye kadar.
Soğutma devresi, ısı pompasının alt kısmında, çıkarılabilir bir çok kutuda bulunur. Sonuç olarak, kompresör özellikle yalıtılmıştır, böylece işlem neredeyse sessizdir.

Isı pompaları akıllı ızgara ve fotovoltaik özelliklidir.

Basit ve esnek kurulum
Multibox taşıma ve kurulum için kaldırılabilir. Cihazın alt kısmında bulunur. Bu, muhafazanın montaj alanına yatay olarak taşınmasını sağlar.

Isıtma, endüstriyel su ve elektrik bağlantısı, mahfaza çatısında bulunur. Tuzlu su bağlantıları sola veya sağa bağlanabilir. Servis erişimi sadece ön tarafta. Roth ThermoTerra’nın montaj yeri esnek bir şekilde seçilebilir, köşeye veya doğrudan duvara monte edilebilir.

Üst performans değerleri
Mükemmel performans – COP (Performans katsayısı) – Roth tuzlu su / su ısı karakterize pompalar Termo Terra, örneğin 10 kW ısıtma gücü ile 5.05 arasında bir COP – Roth Termo Terra 10 kW (B0 / W35 EN14511). Serideki tüm cihazlar A ++ enerji verimliliği etiketi ile etiketlenmiştir.

Geçerli sekme: Bir bakıştaİndirme
Bir bakışta
en iyi performans rakamları
Düşük enerji tüketimi
kompakt tasarım
operasyonda son derece sessiz
Entegre hidrolik bileşenler
soğutma fonksiyonu ile opsiyonel
kolay kurulum
en az yer kaplayan

Roth ThermoTerra – toprak enerjisiyle ısıtma ve soğutma