Thermotank Quadroline ile% 65’e varan daha az ısı kaybı

Roth Thermotank Quadroline ile% 65’e varan daha az ısı kaybı – ısıtma işlemleri çeyrek bazda azaldı
Aynı koşullar altındaki mevcut karşılaştırmalı testler, ısıtma ve içme suyu depolama tanklarından kaynaklanan ısı kayıpları açısından net farklılıklar göstermektedir. Test sonuçları, Roth Thermotank Quadroline depolama tankının standart depolama tanklarına ve dolayısıyla en yüksek enerji verimliliğine kıyasla yüzde 65 daha az ısı kaybına sahip olduğunu kanıtlıyor.

Roth’daki testlerin başında, Roth Thermotank Quadroline’nin üç modeli ve standart bir mağaza 60 santigrat dereceye ısıtıldı. Yaklaşık 23 santigrat derecelik sabit oda sıcaklığında durma sırasında sonraki yedi gün boyunca soğutma davranışının ölçümü, Roth Thermotank serisinin tüm depolama tankları için ideal bir enerji verimliliği sağladı.

Jens Haffner, Roth araştırma ve enerji sistemlerinin geliştirilmesi müdürü, şunları söyledi: “çekme olmadan mağazanın kapatma sırasında plastik wrap ve yüksek kalite ile standart versiyonunda termal tankı Quadroline gösteren bir çelik depolama kıyasla yüzde 50 daha az ısı kaybı üzerine yalıtımı EPS. Opsiyonel Thermocoat Plus’ın bir çelik depolama daha yüzde 65 daha az ısı kayıpları. “mağaza sıcaklığı ayar noktası ulaşılmazsa karşı termal tankı Quadroline ile donatılmış, ilişkili ısı kaynağı tekrar ısınır. Roth termal tankı ısıtma işlemleri, daha düşük ısı kayıpları dörtte bir oranında azaltılabilir Quadroline.

Roth Thermotank Quadroline ile% 65’e varan daha az ısı kaybı