Thermotank Quadroline hijyenik, güvenli enerji verimliliği

Roth Thermotank Quadroline – enerji verimli, hijyenik, güvenli
enerji verimliliği

Roth Thermotank Quadroline’nin verimli ısı depolaması sadece çevreye duyarlı değil, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlar! Aynı boyuttaki metal rezervuarlara kıyasla, Quadroline’nin plastik kompozit malzemesi ısı kayıplarını% 65’e kadar azaltır. Isınmanız ve dolayısıyla cüzdanınız rahatlatılacak. Modele bağlı olarak, arıza sürelerini telafi etmek için gerekli ısıtma süreçleri çeyrek oranında azaltılabilir. Yani yatırım hızla amortismana tabi tutulur.

temizlik

Kullanılan yüksek performanslı kompozit plastik korozyona sebep olmaz. Özellikle içme suyunuz için hijyenik çalışma şekli kesinlikle önemlidir. Bu Roth için, sürekli akış prensibi ile sıcak kullanım için paslanmaz çelik oluklu borudan yapılmış entegre bir ısı eşanjörü sunulmaktadır. Temiz su aynı anda talebe göre ısıtılır – hızlı, güvenli, temiz.

Kompakt güvenlik

Kullanılan yüksek performanslı kompozit malzeme, en yüksek seviyede mukavemeti garanti eder. Bu ısı depolama alanının geliştirilmesi için, kendilerini uzay endüstrisinde kanıtlamış teknolojileri kullanıyoruz. Plastik ısı tankının basınç direncini üretmek için kompozit teknoloji artık bina teknolojisi için ısıtma ve içme suyu depolama sistemlerinde de kullanılmaktadır. Kompakt tasarım, oda köşelerinde yerden tasarruf sağlayan bir kurulum sağlar.

Güzel tasarım, kompakt şekil
Roth Thermotanks Quadroline’ın kompakt tasarımı, alanın optimum kullanımını sağlar. Geleneksel yuvarlak depolamaya kıyasla, Quadroline pratik, yerden tasarruf sağlayan dış boyutlara sahip bir kat planına sahiptir.