PressCheck® plastik bağlantı parçaları

Roth PressCheck® plastik bağlantı parçaları ile kesinlikle iyi bağlantılar
Form ve fonksiyonda yenilikçi
Roth, bina teknolojisinde güvenilir boru tesisatı için PPSU’dan (polyphenylsulfone) üretilen yüksek performanslı plastik fitingi başarılı bir şekilde piyasaya sürdü. Plastik bağlantı parçası milyonlarca kez kendini kanıtladıktan sonra, Roth başarı öyküsüne devam ediyor. Plastik işleme uzmanı, yüksek teknoloji plastikleri hakkında uzun yıllara dayanan know-how’ını yeni Roth plastik parçalarına dahil ediyor. Yeni plastik bağlantı parçaları sadece bir gelişme değil, biçim ve işlevde gerçek bir yeniliktir. Kanıtlanmış pozitif özellikleri korurken, yeni armatürler kendilerini daha da kompakt bir tasarımda sunarlar. Bu, entegre Roth PressCheck® sayesinde ekstra güvenlik ile daha da kolay kurulum sağlar.

Daha da
kolay kurulum için kompakt tasarım İnce ve kompakt tasarım, m

PressCheck® ile Roth plastik bağlantı parçaları

ontaj gövdesine maksimum mekanik dayanım sağlar ve diğer yandan, özellikle dar ve sargılı kurulum durumlarında kolay kurulum sağlar. Takma destek borusu tüpüne tıkacın kayması, özel konturlarından dolayı etkili bir şekilde önlenir. Bu nedenle, boru ve bağlantı ünitesi, işlemci tarafından kurulum sırasında ek olarak durdurulmamalıdır. Bu, özellikle dikey hat şeritlerinde basmayı kolaylaştırır ve dolayısıyla kullanım kolaylığı ve işlem hızı açısından önemli avantajları temsil eder.
Paslanmaz çelik sıkıştırma manşonundaki pencerelerin görüntülenmesi, doğru boru konumlandırmasının görsel kontrolünü sağlar. Sıkıştırma manşonunun yeni dönen mekanizması sayesinde, işlemci “çok yönlü kontrol” imkanı sunar. hasar durumunda paslanmaz çelik kompresyon sabitlenmiş prefabrik paslanmaz çelik kompresyon manşon imalatçı tarafından basit bir hareketi ile ikame edilmiş olabilir, bağlantı gövdesi için fabrika manşon. Paslanmaz çelik sıkıştırma manşonunun özel şekli, presleme aleti için hassas bir şekilde tanımlanmış bir sıkıştırma çene kılavuzluğu sağlar, böylece güvenilir bir sıkıştırma sağlanır. Yeni Roth plastik parçaları, kanıtlanmış Roth baskı aleti ile her zamanki gibi monte edilir.

Daha fazla güvenlik için Roth PressCheck®
Kanıtlanmış Roth parçaları doğru presleme görsel ve dokunsal kontrolü için açıkça görünür ve elle tutulur Basın resim yanı sıra, bağlantı parçaları Roth PressCheck® teklif emniyet ekstra marjı. DVGW çalışma W534 göre preslenmemiş durumda bir Zwangsundichtigkeit güvenli boru montajı için Roth PressCheck® sağlar: Sızıntı testinin kısım su tanımlanmış bir noktada, bir baskısız bağlantısında kaçar zamanda. Genel sistemde bastırılmamış bir bağlantı hemen tespit edilebilir. Stres altında, inşaat çalışması sırasında birisinin yanlışlıkla sıkıştırılması durumunda, sızıntı testi yapılırken maliyetli bir şekilde meydana gelen hasarlar güvenli bir şekilde önlenebilir.

Güvenli bir artı ile kompakt
Sıkı kurulum durumlarında bile kolay kurulum için kompakt tasarım,
telin dikey tellerinde uygun ve hızlı baskılar için bağlantı destek kovanındaki borunun kaymaması,
Paslanmaz çelik sıkıştırma manşonunda ve döner mekanizmada izleme penceresinden tam boru konumlandırmanın “tam kontrolü”,
Hasar durumunda paslanmaz çelik sıkıştırma manşonunun kolay değiştirilmesi,
hassas şekilde tanımlanan sıkıştırma çenesi kılavuzu,
Roth PressCheck® ile güvenlik:
baskılanmamış armatürler için tanımlanmış su çıkışı,
net olarak görülebilir Roth baskı resminden optik ve dokunsal baskı
sürekli sıkı bağlantı.
Kanıtlanmış özellikleri korumak

Korozyon direnci,
incrustation yok
yüksek basınç ve sıcaklık dayanımı,
PPSU, kopma mukavemetinde, kopmada uzamada, en iyi sonuçları gösterir.
Sertlik, çentik darbe mukavemeti ve ısı bozulma direnci,
hijyenik olarak güvenli
tüm içme suyu kalitesi için güvenli kullanım,
DV5W çalışma sayfası W534’e göre onaylanmıştır.