Orjinal Tacker Klips

Roth Original Tacker® klipleri – verimlilik, konfor ve güvenlik “artı” için
Çok yönlü enerji transferi için Roth Orijinal Tacker® E x klipleri
Tacker sisteminin mucidi Roth, Roth Original Tacker® klipsini daha da geliştirdi. Yeni Roth Tacker® E x klipleri artık bir tüp kaldırma fonksiyonuna sahip. Bu, şapın yavaş akan şap ile bile her zaman boruyu tamamen kapladığından, daha iyi bir iletim ve ısı ve soğutma dağılımı sağlar. Yeni çift çene ile birlikte, bu da verimlilik, konfor ve güvenlik açısından enerji artı kalitesinin x katına çıkmaktadır.

montaj kolaylığı açısından yeni bir tasarım ile çift tırnaklı, yüksek Ausreißsicherheit ve benzersiz tutma kuvveti
Roth Orijinal Tacker E alt dikenler x-Klips son derece stabildir ve ek olarak keskin bir kesme kenarı ile donatılmıştır, üstteki dikenler ise özellikle elastiktir. Bu özel teknoloji, yalıtım folyosunun yalıtım içine kolay ve güvenli bir şekilde nüfuz etmesini sağlar, böylece kurulum ve hızın kolaylaşmasını sağlar. Alt çenenin stabilitesi üst çene için ideal bir destek sağlar. Çift çene, zorlu saha koşullarında bile Roth sistem kompozit panelleri ve rulolarındaki boruların güvenli ve konumsal olarak doğru tutuşunun yanı sıra, optimum çekiş direnci, maksimum tutma gücü sağlar.

Verimli çalışma için dergi başına 40 klips
Roth Orijinal Tacker® E x klipsleri, Roth sistem tüpleri 14, 16, 17 ve 20 mm için mevcuttur. Sık sık tekrar doldurulmasını önlemek için 40 klip bir dergiye birleştirilir. Her biri 40 klipsli iki şerit zımbaya yerleştirilebilir ve ek bir çaba gerektirmeden işlenebilir. Ağırlık, klipslerin kolay kaymasını sağlar. Roth Orijinal Tacker yüksekliği ayarlanabilir ve herhangi bir vücut boyutu için gerektiği gibi ayarlamak. Yeni Roth Tacker® E x -clip mevcut Roth Tacker® 16 ila 20 ile işlenebilir.

Roth Orijinal Tacker klips