Noppenplate Q14-17 DEO 10

Roth Noppenplate Panel

Roth Çivili Tabak 14-17 DEO 10
Artan yük gereksinimi olan nesnelerde kullanım için, Roth yüksek yük kapasitesi ve düşük konstrüksiyona sahip nubble’ler sunar.

Nubun özel geometrisi ve tüm Roth nubbed plaka üzerindeki düzenlemesi, Roth sistem borularını monte etmek için mükemmel bir temel oluşturur – düşük dış sıcaklıklarda bile. İki taraflı film izdüşümü ile, Roth düğmeleri birbirini çift sıra halinde birleştirir. Sıvı şap kullanımı için en iyi koşullar. Roth sistem borusu, topuzlarda ayaklarla başka alet kullanmadan bastırılır ve sesli olarak kilitlenir. 14 mm’den 17 mm çapa kadar tüm Roth sistem boruları için uygundur. Düğmelerin ve ısı yalıtımının erişilebilirliği için iki katmanlı bir polistiren yapı sağlanmıştır.

Roth manifold bağlantı plakası, dağıtım alanında dağıtım bağlantılarına göre kurulum mesafesinin kolayca ayarlanmasını sağlar. İki oda arasındaki kapı alanı, Roth tesviye saplarıyla birlikte Roth tesviye delgisiyle kolayca köprülenebilir. Roth PE profili ile, Roth kenar yalıtım şeridinin filmi, sızdırmazlık sağlamak için Roth ucuna preslenir. Sıvı şap kullanıldığında bile ideal bir çözüm.

Her milimetre inşaat yüksekliğini sayarsa, Roth nubbed plaka 14-17 DEO 10 da konut binalarının modernizasyonunda kullanılabilir.