Modernize et

Roth ile Modernize Edin – Roth Eco Enerji Sistem Teknolojisiyle modernize edin ve enerji tasarrufu yapın
Nazik modernizasyon
Mevcut binalarda modern ve çevre dostu teknolojilerin kullanımı bugünün en ileri teknolojisidir. Eski binalarda hiç kimse yaşam konforundan vazgeçemez ve enerji tasarrufu potansiyeli sadece yeni binadaki bina sahipleri için ayrılmaz.

Roth’un eko-enerji sistemi teknolojisi, yüksek verimli ürünlere aşamalı olarak dönüşüm sağlıyor. ayrı ayrı enerji radyant ısıtma tanıtan ve soğutma sistemleri için bir güneş sisteminin yukarı güçlendirme mevcut ısıtma sistemi ile çift modlu operasyon için bir ısı pompasının kurulumu ile başlayarak, yenilenebilir enerji teknoloji kullanımı yüzde 50 daha fazla enerji tasarrufu ve fosil yakıtlardan kaynaklanan fazla bağımsızlık getiriyor.

Sübvansiyonlarla ilgili bilgi www.foerderdata.de adresinde bulunabilir. Foerderdata, tüm inşaat, yenileme ve enerji tasarrufu projeleri için Almanya’nın en büyük ve en güncel finansman veritabanıdır.

GÜÇ ÜRETİMİ

Roth ısı pompası sistemleri
Mevcut bir ısı jeneratörü ile birlikte bir ısı pompasının kurulumu muazzam bir enerji tasarrufu potansiyelini harekete geçirir. Isı pompası, genellikle ek ısı üreteci olmaksızın ısıtma işlemini ve sıcak su preparasyonunu devralabilir.

Isı dağıtım sisteminin doğasına bağlı olarak, ısı pompasının tasarımı ve inşası, ancak, ısı pompası ile bivalent çalışma sırasında özellikle soğuk günlerde kısa bir süre için mevcut bir ısı jeneratörü kullanılabilir. Çoğu zaman, ısıtma ve sıcak su üretimi sadece ısı pompası tarafından yapılır. Tuzlu su / su ısı pompası Roth TerraCompact® E x ve hava / su ısı pompası Roth AuraCompact® E x veya AuraModul E x arasında seçim yapabilirsiniz .

Roth güneş sistemleri
Yenilikçi ve yüksek verimli Roth düz plaka kollektörlü bir güneş sistemi Heliostar® güneşi sizin için yakalıyor. Güneş Isı pompası sistemi enerji Solargeo® e sahip Roth x ve E Solaraura® x (güneş temelli tuzlu su / su ısı pompası ya da bir hava / su ısı pompası), önemli ölçüde daha fazla tasarruf standart verim ısı pompaları üzerine gerçekleştirilebilir. Aşırı güneş enerjisi ısı pompasına beslenir, böylece performansları önemli ölçüde artar.

ENERJİ DAĞITIM

Roth ClimaComfort® enerji yüzeyleri
Roth ClimaComfort® enerji yüzey sistemleri modernizasyon için idealdir. Enerji verimli düşük sıcaklık işlevselliği ile karakterizedirler. Bu onları enerji üreticisi ısı pompası için ideal enerji dağıtım sistemi yapar.

KONTROL

Roth enerji mantık
tamamlayıcı kontrol sistemi, ideal olarak bağlanmış Roth Roth, enerji üretimi ve enerji dağıtımı Roth Roth enerji mantığı icat radyant ısıtma ve soğutma sistemleri lider üreticisi olarak tecrübesi dayanarak. Roth ısı pompaları, yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra enerji mantığıyla, kullanıcı en uygun şekilde koordine ve böylece enerji tasarrufu sağlayan bir sistem alır. Roth enerji mantığı ile yüzde 15’e kadar enerji tasarrufu sağlanabilir.

DUŞ SİSTEMLERİ

Roth cam duşları
Roth yarı dairesel, beşgen ve yuvarlak duş, köşe giriş, niş ve gömme çözümlerin yanı sıra küvet ekranları sunmaktadır. Sertleştirilmiş güvenlik camı duşları – isteğe bağlı olarak ETC kapla- maları ile birlikte kullanılabilir – doğrudan karo zeminlerin yanı sıra duş veya küvetlere monte edilebilir.

Roth enerji & tesisat teknolojisi ile modernize et