Kablolu bireysel oda kontrolü EnergyLogic Basicline

Roth Kablolu bireysel oda kontrolü EnergyLogic Basicline
Özellikler ve fonksiyonlara bağlı olarak, Basicline serisi beş termostat tipi içerir. Roth, ısıtma ve soğutma işlemlerinde tam otomatik sıcaklık kontrolü için yüzey ısıtma sistemlerinin, Basicline H / C 230 V ve Basicline H / C 24 V’nin sıcaklık kontrolü için oda termostatı Basicline H’yi sunar . Kamu binaları için, Roth Basicline H, i dahili, gizli sıcaklık ayarıyla kullanılabilir . Seçilen çalışma moduna bağlı olarak, oda termostatlarının LED ekranı ısıtma modunda kırmızı yanar ve soğutma modunda Basicline H / C’de mavi yanar.

Ek olarak, entegre haftalık zamanlayıcılı dijital Basicline T saat termostatı vardır. Saat termostatı ile istenilen sıcaklık profili, gün boyunca ilgili kullanım davranışına bireysel olarak uyarlanabilir. Bu maksimum enerji tasarrufu ile maksimum rahatlığı garanti eder. Modele bağlı olarak, yüksek kaliteli plug-in veya vida terminalleri, oda termostatlarının elektrik bağlantısını kolaylaştırır.

Dağıtım kabinine monte edilen Roth bağlantı modülleri, Roth aktüatörleri ile net kablolamayı da basitleştirir.

Roth Kablolu bireysel oda kontrolü EnergyLogic Basicline

Roth’un bireysel oda kontrolleri, ilgili ihtiyaçlara (ısıtma, ısıtma ve soğutma işlemi) özel olarak uyarlanmıştır ve basit bir işlemle karakterize edilir. Radyo kontrolü, yeni bina için daha düşük kablolama maliyetleri ve özellikle de yenileme alanı için uygundur.

Elbette, Roth kontrol bileşenleri Roth garanti sertifikasında listelenen kapsamlı garanti hizmetleri ile Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin diğer sistem bileşenleri ile aynı şekilde kaplanır.