Isıtma yağ tankları

Roth sıvı yağ tankları – güvenliğiniz için tecrübe ve yeterlilik
Yağ ısıtması hala ekonomik ve çevre dostu bir ısıtma teknolojisidir – her şeyden önce güvenli ve uygun fiyatlı değildir. Komple ısıtma sistemi ayrıca yakıtın ekonomik, yer tasarrufu sağlayan ve sorunsuz şekilde depolanmasını da içerir. Roth ısıtma yağı tankları bu amaç için tasarlanmıştır.

Roth kalorifer yakıtı tankları – rakipsiz kaliteli ürünler

Roth kalorifer yakıtı tankları – yeni inşaat, genişleme veya tadilat apartmanlarda veya ticari binalarda tek veya çok aile evinde ihtimale güvenli bir çözüm,.

Geçerli sekme: Bir bakıştaİndirme
Bir bakışta
Yüksek kaliteli plastik polietilenden (PE-HD), onlarca yıllık kullanım ve uzun ömürlü olduğu gibi, yüksek kaliteli polimer sızdırmazlığı olan iç ve dış tam galvanizli çelik sacdan oluşurlar.
Difüzyon
DWT artı 3’e karşı koruma sağlarlar: emisyona dayanıklı metal kapsülleme – çelik mutlak difüzyon korumasını sağlar.
Plastik
tanklar (tek duvarlı veya çift duvarlı): CoEx-PA-Blend® prosesi * teknolojinin durumuna göre malzeme yükseltme ile.
DWT’deki opak metal kapsülleme, ısıtma yağının biyojenik bileşenlerle depolanması için depolama stabilitesini sağlar.
Montajı kolay aksesuarlar kurulum sırasında zamandan tasarruf sağlar.
En son güvenlik standartlarına uygun özel tasarım ve kompakt tasarım sayesinde, tüm Roth akaryakıt tankları da optimum stabilite ve iç stabilite sargıları olmadan.
Kesin duvar kalınlığı regülasyonu, bağımsız kuruluşların tasarım onayları ve onayları ile TÜV tarafından denetlenen üretim ve mükemmel kalite kontrolüne sahip özel imalat teknikleri tutarlı, en yüksek ürün kalitesini ve dolayısıyla maksimum işletim güvenliğini garanti eder.
Ürünle ilgili boyut değişikliklerine sahip Roth ısıtma yağ deposu programı, her ihtiyaç için doğru konteyner sunmaktadır. Şömineli odalarda 5 000 litreye kadar akaryakıtın depolanmasını sağlarlar. İlave miktarlarda ısıtma yağı, özel ısıya dayanıklı depolarda depolanacaktır.
Roth ısıtma yağı tankları ile blok kurulumlarında 25.000 litre akaryakıt depolanabilir.
Garanti: Tüm Roth akaryakıt tankları, sonuçta meydana gelen kayıp kapsamı da dahil olmak üzere depolama kapları için kapsamlı bir “Sistem Garantisi” kapsamındadır.
* TÜV tarafından test edilen difüzyon koruması

Roth akaryakıt tankları – güvenliğiniz için tecrübe ve yeterlilik