Ev ve Bahçe Paket Teknoloji II

Roth Komple Paket Oluşturma Teknolojisi II

Roth komple paket Haustechnik II ev ve bahçede profesyonel ve etkili yağmur suyu kullanımı için tüm bileşenleri içerir. En iyi şekilde koordine edilmiş ve uzun süreli kanıtlanmış bileşenler, en yüksek ekonomik ve ekolojik faydaların yanı sıra optimum fonksiyonel güvenilirliği de garanti eder.

Tank
Roth Düz Depolama Twinbloc®, entegre giriş yatıştırıcı ve bir taşma DN 100 yanı sıra boş bir boru bağlantısı DN 100 teknik bir boru ile giriş için bir bağlantı ile donatılmıştır. Kubbe şaft sistemi (700mm uzunluğunda) tamamen taşıma için konteyner içine yerleştirilir ve kurulum sırasında uygun yüksekliğe uzatılmalıdır. Katedral şaftı ayrı ayrı kısaltılabilir. Roth şaft uzantısı ile bir uzantısı (aksesuar listesine bakın) herhangi bir sorun olmadan mümkündür. Standart olarak, gömme kapak (200 kg’a kadar yüklenebilir) teslimat kapsamına dahildir. 7.000 L ve 10.000l’lik paketler, inşaat tarafında KG Rohr DN100’e bağlı 2 adet Twinbloc® toprak depolama sisteminden oluşmaktadır.

Filtre,
dış toprak yükleme filtresi olarak kapsayıcıya giriş satırına entegre edilmiştir. Filtre 350 m2’ye kadar çatı yüzeyleri için uygundur. Filtre, 0,55 mm’lik kafes boyutuyla, bina teknik alanında sorunsuz kullanım için temizlenir. Filtrenin kendi kendini temizleme işlevi vardır. Filtrelenmiş su sakinleştirilmiş giriş ile konteyner içine deşarj edilir, kir bileşenleri kalıntı su küçük bir miktar ile taşma içine atılır.

Kaldırma,
kombi presleme pompasının teslimi kapsamında yer alan yüzer emme hattı ile gerçekleştirilir. Bu, yağmur suyunun genellikle su yüzeyinin altından çıkarılmasını ve böylece olası bir yüzme tabakasının tüketicilere iletilmediğini garanti eder.

Teknik paket dalgıç basınç pompası Combipress + tatlı modülü RON

isteğe bağlı olarak Haustechnik II paketlerinin bir parçası olarak sunulmaktadır. Komple su temini paketi, tanka monte edilen kombipres dalgıç basınç pompası ve binaya montaj için entegre seviye göstergesine sahip tatlı modülünden oluşur. Basınç anahtarı da binaya monte edilmiştir. Depoda yağmur suyu kalmamışsa, içme suyu tankı doldurmadan pompaya otomatik olarak beslenir. Böylece sadece gerekli miktarda tatlı su kullanılır. Kurulum için iki boru DN32 binadan konteyner içine kılavuz gereklidir.