Ev ve Bahçe ECO Paket I Yağmur Suyu

Paket Oluşturma Teknolojisi I ECO

Roth komple paket Haustechnik I ECO ev ve bahçede profesyonel ve etkili yağmur suyu kullanımı için tüm bileşenleri içerir. En iyi şekilde koordine edilmiş ve uzun süreli kanıtlanmış bileşenler, en yüksek ekonomik ve ekolojik faydaların yanı sıra optimum fonksiyonel güvenilirliği de garanti eder.


Konteyner

Roth düz depolama Twinbloc®, tedarik ve taşma DN 100 ve boş bir boru bağlantısı DN 100 için teknik bir boru bağlantıları ile donatılmıştır. Kubbe şaft sistemi (700mm uzunluğunda) tamamen taşıma için konteyner içine yerleştirilir ve kurulum sırasında uygun yüksekliğe uzatılmalıdır. Katedral şaftı ayrı ayrı kısaltılabilir. Roth şaft uzantısı ile bir uzantısı (aksesuar listesine bakın) herhangi bir sorun olmadan mümkündür. Standart olarak, gömme kapak (200 kg’a kadar yüklenebilir) teslimat kapsamına dahildir.

Yağmur suyu filtresi ECO,
konteynerin kubbe şaft sistemine monte edilir ve entegre bir toprak kapan sepeti ile donatılmıştır. Filtre 1mm örgü boyutuna sahiptir ve 200m2’ye kadar çatı yüzeyleri için uygundur.

Kaldırma
teslimat kapsamına dahil bir yüzer emme hattı ile gerçekleştirilir. Bu, yağmur suyunun prensipte su yüzeyinden alınmasını ve olası bir yüzme tabakasının tüketicilere iletilmesini garanti eder.

Giriş
sakinleştiricisi
tortu tabakasının girdaplarını önler ve rezervuar içinde yağmur suyu sakin bir giriş sağlar.

Roth Pompa Modülü Standardı,
yüksek performanslı, düşük gürültülü pompa ve içme suyu besleme sisteminden oluşur. Otomatik basınç kontrol ve kontrol sistemi tam otomatik çalışma sağlar.