DWT artı 3 – metal / plastik

Roth DWT artı 3 – metal / plastik – kanıtlanmış kompozit çözüm
Maksimum güvenlik ve yaşam kalitesi için artı 3 çift duvar deposu
DWT plus 3, Roth’un Steelmeltpress işlemi kullanılarak sıkıca kapatılır. Bir sızıntı probu, tank boşluğunun emniyetle ilgili izlenmesini sağlar. Sızıntı denetimli metal kapsülleme nedeniyle, DWT plus 3 gerçekten çift duvarlıdır. PE iç tankı ve tamamen yalıtılmış çelik dış tank, doldurma boynunun alanına sıkıca ve sıkı bir şekilde bağlanmıştır. TÜV, çelik eritme işlemine dayanan DWT artı 3 kalitesini doğruladı.

Benzersiz DWT artı 3 kalite özellikleri, en yüksek g

Roth DWT artı 3 – metal / plastik – kanıtlanmış kompozit çözüm

üvenlik ve yaşam kalitesi anlamına gelir:

Yangın yönetilen
başarıyla Malzemeler, Dortmund nedeniyle çelik kapsülleme 90 dakikalık yangın testi geçen. Bu nedenle, Roth DWT plus 3, saf plastik tanklara kıyasla 3 kat güvenlik sağlar.
Geçirimsiz ve difüzyon geçirmez
Malzeme özelliklerinden dolayı sadece çelik, standart ısıtma yağlarının yanı sıra biyojenik bileşenlerle ısıtma yağlarının depolanması için özellikle uygun olan mutlak opaklık ve difüzyon sızdırmazlığını garanti eder.
Taşkın yönetilen
istikrarlı, tamamen mühürlü çelik dış tankın bile sel eğilimli alanlarda güvenli kullanımı sağlamak amacıyla katı çelik Roth DWT yapımını artı 3. Roth’un artı 3 kalite özellikleri, bu tür bir tankta 30 yılı aşkın tecrübeye dayanan 15 yıllık ürün garantisi ile yuvarlanmaktadır.