Bahçe Sulama Komple Paket

Roth Komple Paket Bahçe Sulama

Roth tam bahçe sulama paketi bahçede profesyonel ve etkili yağmur suyu kullanımı için tüm bileşenleri içerir. En iyi şekilde koordine edilmiş ve uzun süredir kanıtlanmış bileşenler, en yüksek ekonomik ve ekolojik faydaların yanı sıra optimum fonksiyonel güvenilirliği garanti eder

Tank
Roth düz depolama Twinbloc®, tedarik ve taşma DN 100 ve boş bir boru bağlantısı DN 100 teknik bir boru için bağlantıları ile donatılmıştır. Kubbe şaft sistemi (700mm uzunluğunda) tamamen taşıma için konteyner içine yerleştirilir ve kurulum sırasında uygun yüksekliğe uzatılmalıdır. Katedral şaftı ayrı ayrı kısaltılabilir. Roth şaft uzantısı ile bir uzantısı (aksesuar listesine bakın) herhangi bir sorun olmadan mümkündür. Standart olarak, gömme kapak (200 kg’a kadar yüklenebilir) teslimat kapsamına dahildir. 7.000 L ve 10.000l’lik paketler, inşaat tarafında KG Rohr DN100’e bağlı 2 adet Twinbloc® toprak depolama sisteminden oluşmaktadır.

Filtre sepeti
kabın kubbe şaft sistemine monte edilir. Basit tıklama eki sayesinde hızlı ve sorunsuz temizlik mümkündür. Temizleme aralıkları, boşalan yağmur suyunun kirlenme derecesine bağlıdır.

Dalgıç basınç pompası
tanka monte edilir. Dahili basınç anahtarı, bir tüketici açılıp otomatik olarak kapatıldığında pompanın otomatik olarak çalıştırılmasını sağlar.

Bahçe
için kaldırma seti kaldırma seti kaldırma seti Roth dalgıç pompa bağlamak için 10m hortum hattı içerir. Zemin şaftı yeşil alanlarda herhangi bir yere kurulabilir. Böylece, kaldırma vanası ile bir bağlantı her zaman ticari olarak kullanılabilir hortum fiş sistemleri için kullanılabilir.