748px_WP_Luft-Wasser_AuraModul_E_Aussen

Roth AuraModul®
12 kW kapasiteli ve çok sessiz çalışma modu ile Roth AuraModul® E x ısı pompaları çok aileli konutlara kadar esnek bir şekilde kullanılabilir.

AuraModul® E x’in takılması hızlı ve kolaydır. Dışarıdaki havayı kullanabilmek için, soğutulmuş havayı emme ve üfleme için Roth hava kanalları gereklidir. Bu ışık şaftları ile yapılır veya eğer AuraModul® E x zemin katta ise, doğrudan bina duvarına entegre edilen hava koşullarına karşı koruma ızgaraları ile yapılır. AuraModul® E x’in köşe montajı mantıklıdır, böylece emilen ve dışarı üflenen hava arasında kısa devre yoktur.

İçme suyu temini için, Roth ısı pompaları E x fonksiyon ve tasarımı ile özel olarak eşleşen Roth su ısıtıcıları, ideal bir tamamlayıcıdır. gerektiğinde defrost sağlamak için, UP 140 Roth AuraModul® E tamponu Roth under Roth ısı pompası depolama tankı ile kombinasyon x 12 kW optimum. Mağaza tamponu deposu, AuraModul® E x ile aynı tasarıma sahiptir , böylece ısı pompası ve mağaza arasında sadece işlevsel değil, aynı zamanda görsel bir görünüm oluşturulur.

Bir cevap yazın