Roth Yerden Isıtma ve Serinletme Sistemleri
Roth Yerden Isıtma ve Serinletme Sistemleri

İster ev ister büro, işyeri, endüstri ve spor salonları veya boş alanlar olsun. Yakın geçmişte istisna ve lüks olan bugün artık doğal bir gereksinim oldu: Kişisel talepler doğrultusunda devamlı olarak gelişen ve ihtiyaca göre optimize edilmiş ısıtma ve soğutma sistemleri. Bu nedenle artık planlayıcı ve müteahhitlerin modern ve ileriye dönük sistem çözümleri için yüzey ısıtma ve soğutma seçeneğini tercih etmeleri artık kimseyi şaşırtmıyor.

 

Roth’un uzun yıllardır süregelen yenilikçi performansı gelişmede büyük rol oynadı. Yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin seçiminde en önemli kriterler kullanıcı konforu ve mimari tasarım özgürlüğünün yanısıra, enerji tasarrufu, hijyen ve çevre koruma fonksiyonudur.

 

Optimal, tam olarak ayarlanabilir mekan sıcaklık karakteristiği Roth yüzey ısıtma ve soğutma sistemlerinin performans gücünü açıkça tanımlar. Mekan sıcaklığına yönelik olumsuz etkiler (etwa hava hareketi, hava akımı veya ısı lokalizasyonu sebebiyle) ve örneğin yerden ısıtmalı mekanların insanlardaki “ayak imesi” eklinde görülen yan etkisi

gibi olumsuzluklar artık geçmite kaldı. Gerçekten de sıcaklık süreci ideal ısınma

ile neredeyse aynı çizgide ilerliyor

 

Uzmanlar da biliyorki: ısı yayan yüzey ne kadar büyük olursa mekan ısıtması da o kadar etkili ve ekonomik olur. Alışılagelmiş radyatörlere kıyasla yüzey ısıtma sistemindeki ideal mekan sıcaklığı 1 °C ile 2 °C arasında daha düşüktür. Buradan elde edilen %6 ile %12 arasındaki enerji tasarrufu daha az sistem ve ön işlem ısıları elde etmeyi sağlar. Alternatif enerji sistemleriyle kombinasyon için gerekli ön koşullara sahip olması diğer bir özelliğidir. Bunun dışında hijyenik yapısından kaynaklanan diğer avantajlar bulunmaktadır. Örneğin bakteri ve zararlı tozlar (mite) kurumadan dolayı yaşam alanından uzaklatırılır, ısıtıcı yüzeylerin temizlenmesine gerek kalmaz.

 

Roth Yüzey Isıtma ve Serinletme Sistemleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Ürün adı, marka, model veya kullanım alanı ile ilgili anahtar kelimelerle arama yapabilirsiniz.


Copyright © 2005
ISISO Mühendislik

Ana Sayfa   Firmamız   Ürünler    Taahhüt    Bayilik    Servisler    Referanslar   
Kütüphane
    Linkler    İletişim Formu